Apie Mus

Mūsų parduodamos prekės


Kas Mes

Diplominis popierius

Diplominiai popieriai – tai įvairūs su vaizdais A4 formato lapai. Jų būna įvairios tematikos – priklausomai nuo progos, ar universalių. Spausdiname ant įvairaus storio –  nuo 90 g iki 250 g popieriaus. Išsirinkę iš didelio mūsų asortimento, Jūs lengvai  galėsite susimaketuoti ir atspausdinti tekstą, nes tokio storio diplominis popierius nesunkiai atsispaus net ir paprastu spausdintuvu.

Peržiūrėti diplominius popierius

Dekoratyvinis popierius

Popierius naudojamas įvairiems gaminiams pvž.: dėžutėms, įvairiems lankstinukams, papuošimams, šilkografijos darbams, vizitinėms kortelėms, grafikos darbams.

Galime supjaustyti i reikiamus dydžius, taip pat biguojame (lankstome), gręžiame skylutes, laminuojame, įkalame kniedes, segame.

Peržiūrėti dekoratynius popierius 

Dekoratyviniai vokai

Vokas naudojamas kvietimų, laiškų,smulkių dovanėlių ir kitų gaminių pakavimui ir siuntimui. Ant voko galima spausdinti tiek lazeriniu tiek rašaliniu būdu. Galima rašyti ranka,nesunkiai priklijuoti, dekoruoti.

Peržiūrėti dekoratyvinius vokus

Stalo kortelės

Stalo korteles gaminame iš dekoratyvinio popieriaus.  Sumaketuojam arba  tik atspaudžiam Jūsų atsineštą tekstą. Supjaustome  ir subiguojame. Taigi stalo korteles gaunate pilnai paruoštas.

Vizitinės kortelės

Vizitines korteles galime sumaketuoti  arba tik atspausti  ant įvairaus popieriaus, kurio asortimentas mūsų parduotuvėje yra milžiniškas. Jums  pateiksime jau supjaustytas ir paruoštas naudoti vizitines korteles.

Atvirukai / Bukletai

Atvirukus ir bukletus mes spaudžiame greitai ir kokybiškai, nes turimas mūsų popieriaus asortimentas taupo Jūsų laiką, nereikia gaišti, važinėjant ir ieškant Jums tinkamo popieriaus. O taip pat pospaustuviniai darbai atliekami greitai, nes visą reikiamą įrangą mes turime vietoje.

Kviečiame daugiau sužinoti apie mus ir mūsų veiklą paspaudus “Like” mygtuką mūsų facebook puslapyje Apsilankykite.