Dažnai užduodami klausimai

Dažnai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai Popieriaus namų el. parduotuvėje.

Filtravimas


Tam tereikia paruošti PDF failus spausdinimui ir įkelti . Taip sutaupote savo ir mūsų laiką.

Kaip tai padaryti:

  • Įsitikinkite, kad dokumentas paruoštas A4 formate;
  • Išsaugokite failą į PDF (Peržiūrėkite PDF failą, kad nebūtų formatavimo klaidų);
  • Įkelkite failą šiame puslapyje.;
  • Surašykite aprašyme, kuiuos puslapius spausdinti spalvotai.  Pvz., Spalvotai 1,5,10,15-50.
  • Mes Jums atrašysime, arba praneškite iš anksto telefonu 8 620 14 900, kad failai sukelti ir reikia juos skubiai spausdinti;
  • Kai sulauksime jūsų užsakymo, nedelsdami spausdiname ir ruošiame darbą.
  • Esant skubiam reikalui pristatome tiesiai į jums patogią vietą Kaune.

 

Spausdiname ,kopijuojame, laminuojame, įrišame su spirale, įrišame kietais viršeliais, pjaustome popierių, biguojame, segame, atliekame ir kitokius darbus.

Turime labai didelį vokų pasirinkimą. Tiek baltų,spalvotų, blizgių, įvairių dydžių C4,C5,C65,C6,C7,kvadratiniai 145×145, 158×158. Manome, nesunkiai priderinsite tiek prie  mūsų parduotuvėje įsigyto  popieriaus,tiek prie Jūsų atsinešto popieriaus.

Taip. Mes turime platų kanceliarinių prekių asortimentą – nuo visiškai smulkių, pvz. tušinukų šerdelių ,pieštukų,sąvaržėlių ir pan. iki segtuvų, archyvinių dėžių ir kitokių prekių.

Turime B1, A1,A2,A3,A4 formatų lapų. Taip pat vyniojamo popieriaus rulonais nuo 1m iki 200 m.

Turime įvairių buhalterinių blankų, skirtų tiek individualios veiklos ,tiek su verslo liudijimu,tiek ir UAB ar AB  veiklų buhalterinei apskaitai.

Šį popierių mes vadiname „Diplominiu“. Ant šio popieriaus atspausti įvairūs vaizdai įvairiomis tematikomis: tai gamtos vaizdai, sporto tematika, vaikiški, universalūs  ir kitokie. Šio diplominio popieriaus storis nuo 90 g iki 200 g, todėl nesunkai galėsite ant jo atspausti įvairius diplomus,šiltus žodžius. Ši popierių galima įteikti įvairioms progoms, galima įrėminti ir kitaip.

Kvietimams dažniausiai naudojamas storesnis, 200-250 g, blizgus, matinis, su faktūra ir kitokie popieriai. Vidiniams lapams naudojamas plonesnis, apie100-120 g – tai dekoratyvinės kalkės, plonas dekoratyvus popierius ir kitoks.