Popierius

Turime B1, A1,A2,A3,A4 formatų lapų. Taip pat vyniojamo popieriaus rulonais nuo 1m iki 200 m.

Šį popierių mes vadiname „Diplominiu“. Ant šio popieriaus atspausti įvairūs vaizdai įvairiomis tematikomis: tai gamtos vaizdai, sporto tematika, vaikiški, universalūs  ir kitokie. Šio diplominio popieriaus storis nuo 90 g iki 200 g, todėl nesunkai galėsite ant jo atspausti įvairius diplomus,šiltus žodžius. Ši popierių galima įteikti įvairioms progoms, galima įrėminti ir kitaip.

Kvietimams dažniausiai naudojamas storesnis, 200-250 g, blizgus, matinis, su faktūra ir kitokie popieriai. Vidiniams lapams naudojamas plonesnis, apie100-120 g – tai dekoratyvinės kalkės, plonas dekoratyvus popierius ir kitoks.

Ploną popierių sulenkti labai nesunku ir kiekvienas gali nesunkiai, namų sąlygom, tai atlikti,tačiau sunkumai prasideda, kai norima sulenkti storą,190 -350 g, popierių. Daugelis susidūrė,kad tokios gramatūros popierius tiesiog lūžinėja. Tačiau iš tokios gramatūros popieriaus gaminami patys gražiausi gaminiai: tai kvietimai, stalo kortelės, prestižiniai bukletai ir kita. Tokiu atveju naudojamos specialios bigavimo staklės , t. y. šių staklių pagalba padaromas specialus lenkimo įspaudas, po kurio storo popieriaus lenkimo vieta būna puikios kokybės. Šias paslaugas mes atliekame papildomai ir subiguojame įvairius gaminius. Žinoma, galima ir namų sąlygomis subiguoti storą popierių, neturint spec. įrangos . Reikia turėti tik liniuotę ir kokį buką daiktą, pvz. neaštrų peilį, šaukštuką ar kitą. Padėjus liniuotę, Jums norimoje vietoje, tiesiog braukti neaštriu įrankiu, ir lenkimo linija bus padaryta. Aišku, tai nebus idealu, bet popierius nelūžinės, lenkimas atrodys gražus.